Polštáře

Hledejte vždy ta lepší řešení. Starý péřový polštář po babičce je jistě historický kousek. Ale ke zdravému spánku moc neslouží. Peří se přeskupí a ráno se můžete budit rozlámaní, s bolavou hlavou nebo krkem. Nezanedbávejte první příznaky a jednejte. Špatná spánková kultura plní ortopedické čekárny. Polštáře, které nabízíme, ...

Hledejte vždy ta lepší řešení. Starý péřový polštář po babičce je jistě historický kousek. Ale ke zdravému spánku moc neslouží. Peří se přeskupí a ráno se můžete budit rozlámaní, s bolavou hlavou nebo krkem. Nezanedbávejte první příznaky a jednejte. Špatná spánková kultura plní ortopedické čekárny. Polštáře, které nabízíme, se přizpůsobí přirozenému tvaru vašeho těla. Přizpůsobí se preferované poloze. A ráno pak z postele vyskočíte odpočatí a plni energie. 

Polštář je promítací plátno vašeho spánku. To na něm spočine vaše hlava, to do něj přeteče vaše únava. Zvolte si tedy kvalitního a spolehlivého souputníka pro vaše spaní.

Zobrazit

Polštáře Počet produktů: 13

na stránku
Zobrazují se 13 – 13 z 13 položek
  • 150 Kč

    PES kuličky - duté vlákno ve formě polyesterových kuliček - jako výplň polštářů, hraček, kojících podkov , různých dekorací , vhodné i pro alergiky,malé děti.. aj. Má jednu základní pozitivní vlastnost proti klasickému dutému vláknu (pavučině) - po vyprání stále drží svůj tvar, tzn. že se v polštářku nesráží, ale je stále nadýchané.

    150 Kč
    Skladem
Zobrazují se 13 – 13 z 13 položek