Matrace Charlotte Bio Zobrazit větší

Matrace Charlotte Bio

Nové

Luxusní sendvičová matrace pro náročné, která je složená z několika vrstev vysoce kvalitních  exklusivních BIO pěn GREENFIRST®.

Výška jádra 26cm

Matraci můžete mít také s potahem Celina, Kristallblau, Tencel, Greenfirst či Aloe Vera. Máte-li zájem o tyto potahy, napište  nám na e-mail  info@molitan-matrace.cz, kalkulaci zašleme obratem.

Více informací

10 ks

10 914 Kč

  • 200x90
  • 200x160

Více informací

Paměťová Bio pěna GREENFIRST® tvoří vrchní profilovanou vrstvu, která dodává sendvičové matraci Charlotte Bio komfort a vzdušnost.

Nosná část matrace je vyřezávaná do speciálních zón, to zajišťuje pohodlí a odpočinek páteře. 

Namáhané části matrace jsou zpevněny výměnnými částmi a měkčími body. Vyměnitelné části dovolují individuální nastavení tuhosti.

V potahu vrstva visco bio paměťové pěny GREENFIRST®.

POTAHY

Tencel

Luxusní pletená látka, která absorbuje a odvádí vlhkost, rychle odvětrává, čímž zajišťuje vysokou hygienu matrace. Obsahuje přírodní produkt Lyocell - viskózové vlákno, které je získávané z celulózy, tzv. dřevní hmoty. Materiál je antibakteriální a je vhodný i pro lůžka alergiků. Opatřeno úpravou Sanitized – ochrana proti plísním a bakteriím.
SNÍMATELNÝ – PRATELNÝ NA 60°C – PROŠITÝ ANTIALERGICKÝM PES
ROUNEM 200g

Brilant

Tmavá látka brilantní textury o vysoké gramáži pletená novou technologií. Ve vrchní části potahu je prošitá deska z Bio pěny Greenfirst® s účinností proti roztočům, pod ní pak měkké rouno, které dodá příjemný pocit měkkosti a vzdušnosti.

Mantova

Designová látka velmi příjemná na omak s podílem přírodní viskózy. Díky unikátnímu designu není vrchní část potahu prošívaná, ale vrstvená. Pod vrchní vrstvou potahu je vložena deska z Bio pěny Greenfirst® s účinností proti roztočům, pod ní pak měkké rouno, které dodá příjemný pocit měkkosti a vzdušnosti.