Matrace Boxspring Zobrazit větší

Matrace Boxspring

Nové

Dlouhá životnost, tvarová stálost a vysoká pružnost.

Matrace tvořena studenou pěnou COOLFLEX® a polyuretanovými pěnami té nejvyšší kvality.

Střed jádra 7zónová taštičková pružina.

Matraci můžete mít také s potahem Celina, Kristallblau, Tencel, Greenfirst či Aloe Vera (viz Více informací). Máte-li zájem o tyto potahy, napište  nám na e-mail  info@molitan-matrace.cz  , kalkulaci zašleme obratem.

Více informací

15 ks

9 979 Kč

  • 200x90
  • 200x160
  • 200x180

Více informací

Exkluzivní sendvičová matrace Boxspring byla vyvinuta pro nároční provoz v luxusních hotelích. Požadavek byl jasný. Komfort a odolnost. Vysoce pohodlná matrace, která umí dát spánku skutečný odpočinek.

POTAHY

Tencel

\"\\"\\\\"\\\\\\\\"\\\\\\\\"\\\\"\\"\"

Luxusní pletená látka, která absorbuje a odvádí vlhkost, rychle odvětrává, čímž zajišťuje vysokou hygienu matrace. Obsahuje přírodní produkt Lyocell - viskózové vlákno, které je získávané z celulózy, tzv. dřevní hmoty. Materiál je antibakteriální a je vhodný i pro lůžka alergiků. Opatřeno úpravou Sanitized – ochrana proti plísním a bakteriím.
SNÍMATELNÝ – PRATELNÝ NA 60°C – PROŠITÝ ANTIALERGICKÝM PES
ROUNEM 200g

Brilant

\"\\"\\\\"\\\\\\\\"\\\\\\\\"\\\\"\\"\"

Tmavá látka brilantní textury o vysoké gramáži pletená novou technologií. Ve vrchní části potahu je prošitá deska z Bio pěny Greenfirst® s účinností proti roztočům, pod ní pak měkké rouno, které dodá příjemný pocit měkkosti a vzdušnosti.

Mantova

\"\\"\\\\"\\\\\\\\"\\\\\\\\"\\\\"\\"\"

Designová látka velmi příjemná na omak s podílem přírodní viskózy. Díky unikátnímu designu není vrchní část potahu prošívaná, ale vrstvená. Pod vrchní vrstvou potahu je vložena deska z Bio pěny Greenfirst® s účinností proti roztočům, pod ní pak měkké rouno, které dodá příjemný pocit měkkosti a vzdušnosti.