Matrace BIOGREEN T3, T4 Zobrazit větší

Matrace BIOGREEN T3, T4

Nové

Přírodní pěna Biogreen je vyrobená na bázi ricinového oleje s přídavkem Aloe Vera, který zvyšuje hygieničnost matrace tím, že likviduje roztoče a bakterie a přináší tak do vaší ložnice kus přírody. Doba dodání je do 10ti prac. dnů . 

Více informací

32 ks

skladem

9 530,00 Kč

Více informací

Tato matrace se dodává v potahu LYOCELL.

Přírodní pěna Biogreen je vyrobená na bázi ricinového oleje s přídavkem Aloe Vera, který zvyšuje hygieničnost matrace tím, že likviduje roztoče a bakterie a přináší tak do vaší ložnice kus přírody.

Matrace je sedmi zónová s antidekubitním průřezem (který se běžně používá pro matrace v nemocnicích), přivádí pod tělo vzduch, čímž tělo lépe při pocení osychá a zamezuje tak vzniku proleženin. Jemný čtvercový průřez přesně kopíruje páteř a stejnoměrně ji podpírá.

Ve středu jádra jsou odvětrávací kanálky, které zajišťují ideální odvětrání matrace. Potah Lyocell obsahuje přírodní vlákna z dřevní celulózy, která dobře absorbuje a odvádí vlhkost. U látky je použit prošev s vysokou gramáží dutého vlákna, které maximálně odvede případnou vlhkost z potahu, čímž se zvyšuje hygieničnost matrace. Po stranách je do potahu všita 3D textilie pro maximální odvod vlhkosti z jádra matrace. Potah je snímatelný a pratelný.

- ortopedická zátěž T3 110 kg

- T4 150 kg výška 20 cm

- doporučené všechny typy roštů

- záruka T3 3 roky, T4 5 let.

Vhodná pro komfortní spánek, dlouhodobě nemocné, při problémech se zády, pro seniory.