Matrace 1+1 zdarma. A nejen to.

Matrace 1+1 zdarma. A nejen to.

Matrace 1+1 zdarma a něco malého navíc

Stěhujete se do nového? Nebo renovujete stávající? Začněte u základu. Tedy u postele. Akce matrace 1+1 zdarma vám půjde přímo na ruku. Za cenu jedné matrace získáte dvě. Dvě stejně kvalitní a pohodlné. Manželská postel tak získá to, co potřebuje. A přitom si lze zvolit u matrací různé vlastnosti. Muž je svým založeným těžší. Je tedy vhodnější uvažovat o matrace pevné, vyztužené. Žena je lehčí, na matraci tedy není kladen takový nápor. Obě matrace s takto rozdílnými vlastnostmi získáte v balíčku matrace 1+1 zdarma. A to není všechno!                                                                                   

                                                                                                                         

Sendvičové matrace 1+1 zdarma z líné pěnyMatrace Mesi 1+1 zdarma

Sendvičové matrace mají vysokou životnost. Jsou pohodlné. A většinou i oboustranné. To znamená, že jedna strana matrace má jiné vlastnosti, než ta druhá. Rozdíly jsou  patrné v tuhosti. Ale často i v materiálu, který byl pro výrobu použit. Nejčastěji se na ložní plochu užívá tak zvaná líná pěna. Ta reaguje na teplo spícího těla a dokonale se mu tak přizpůsobí. Díky tomu spící člověk ve spánku nehledá neustále pohodlnější polohu. A tedy hlouběji a kvalitněji spí.

Pružinové matrace 1+1 zdarma

Hledáte-li pružnější matrace, je dobré sáhnout po pružinových. Doby, kdy pružinová matrace měla maximálně dvacet pružin, které se vám po týdnu spaní začaly zařezávat do zad, jsou naštěstí dávno pryč. Nové typy pružinových matrací obsahují až 1000 malých pružinek v samostatných ochranných váčcích. Díky tomu je ložní plocha skutečně poddajná. U některých pružinových matrací lze manuálním a velmi jednoduchým způsobem pružinky přesouvat. Tím získáte lepší oporu v problematických oblastech těla. Nejvíce zatěžkávaná místa jsou pak bedra a ramena. Pružinová matrace 1+1 zdarma vám dá komfort, kterou pro svůj spánek potřebujete. Inovujete-li, víte, kde začít. Tam, kde si po práci důkladně odpočinete.

PROHLÉDNOUT SI NABÍDKU MATRACÍ  1+1 ZDARMA.